O mnie

Dlaczego pozycjonowanie stron www?

Przygodę z IT zacząłem od front endu, i to właśnie praca jako programista front end we Wrocławiu zainspirowała mnie do profesjonalnego zajęcia się pozycjonowaniem (zapraszam na blog o seo ). Jaki jest przecież sens wykonywania nawet najwspanialszej witryny i atrakcyjnej treści, jeśli mało kto tam zagląda?

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej to klucz do sukcesu w internecie.

Wykonuję także zoptymalizowane pod SEO strony www i sklepy internetowe – przy pomocy w najpopularniejszego na Świecie systemie zarządzania treścią (CMS), jakim jest WordPress, a także z wykorzystaniem html5, css5, AngularJS, VueJS, Bootstrap, jQuery.

Aby uzyskać wysoką pozycję w Google należy zadbać o aspekty techniczne strony internetowej takie jak choćby czas ładowania strony i responsywność ( to jak strona wygląda i zachowuje się na urządzeniach mobilnych). Z satysfakcją śledzę poprawę wyników optymalizowanej lub tworzonej strony internetowej w narzędziach do testowania .

Interesują mnie nowości z Java Scriptu, jestem także fanem Single Page Application i frameworków Angular oraz Vue.js.

Prywatnie jestem żeglarzem i w sezonie często można mnie spotkać w okolicach Giżycka :). Od niedawna jestem także członkiem klubu strzeleckiego.

Translate »